کامیل - قالب چندمنظوره وردپرس

کمی درباره حوزه خودرو

این شرکت در زمستان سال ۹۰ با مدیریت حرفه ای و کادری مجرب و کار آزموده فعالیت خود را آغاز نموده و با ۱۰  سال سابقه در حوزه سرمایه گذاری توانسته گام موثری را در جهت استفاده طیف وسیعی از جامعه بردارد و با تخصیص بودجه مالی مناسب بستری را فراهم آورد که در قالب طرح های متنوع شاغلان در بخش های مختلف از جمله حمل و نقل و  صنعت و غیره ، فروش کالا و خدمات را از سرمایه های این شرکت بهره مند گرداند.

اهداف حوزه خودرو

با گسترس فروش و مصرف خودرو ها نیاز به لوازم یدکی و سایر ملزومات خودرو ها اعم از لوازم تزیینی، لاستیک، خدمات بیمه ای، خلافی و … هم افزایش یافته است و این موضوع یکی از هزینه ها و دغدغه های اصلی مالکان خودرو به حساب می آید که بعضا با توجه به بالا بودن هزینه های تعمیرات و سایر ملزومات در صورت بروز حادثه یا خرابی، هزینه های هنگفتی به مالکان خودرو ها نحمیل می شود.

حال مجموعهحوزه خودرو جهت رفاه حال مالکان محترم خودرو های سبک و سنگین اقدام به ایجاد زمینه ای اقساطی برای رفع نیاز خود در حوزه ملزومات خودرو نموده است تا هر خدماتی که در این زمینه نیاز دارند را با ارائه تسهیلات اقساطی مرتفع نماید.

 

14-1436856564-insuranceauto - Copy

اعطای نمایندگی

مجموعه “حوزه خودرو” این امکان را فراهم آورده تامالکان خودرو های سبک و سنگین نگران هزینه های  ملزومات خودرو و لوازم یدکی، بیمه و خلافی و… نباشند و با ایجاد شرایط اقساطی بتوانند تمامی نیاز های خودرویی خود را در سراسر کشور تهیه کنند برای این منظور از تمامی صنوف مرتبط جهت اعطای نمایندگی دعوت به عمل می آید.

این شرکت در حال حاضر در ۱۶۰ شهر و شهرستان مختلف در چندین حوزه مختلف نمایندگی داشته و به منظور ارتقایکسب و کار خود از افراد با تجربه در زمینه های مختلف خودرو دعوت می کند تا با اخذ نمایندگی از این امکان ویژه برای خدمت رسانی به مردم و نیز کسب درآمد بالا استفاده نمایند و بازوی اجرایی این شرکت در شهر و دیار خود باشند ونیز نماینده قابلیت انعقاد قرارداد با کلیه صاحبان مشاغل صنفی, خدماتی و تولیدی به منظور عرضه محصولات آنها به بازار با شرایط فروش اقساطی و ارائه تسهیلات به مشتریان آنها را دارا می باشد.

هر نماینده به عنوان یک بنگاه اقتصادی در حوزه سرمایه گذاری، پل ارتباطی بین سرمایه شرکت و متقاضیان واجد شرایط در شهر خود خواهد بود.

لیست جدیدترین نماینده های سراسر کشور

فرم ثبت نام نمایندگی حوزه خودرو

جهت تکمیل فرم ثبت نام اخذ نمایندگی در حوزه خودرو، دکمه روبرو را لمس نمایید:

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید