1

حوزه کشاورزی

“حوزه کشاورزی” با ایده کمک به صنعت کشاورزی در کشور طراحی و پایه ریزی شد ؛ صنعت کشاورزی به دلیل اینکه یکی از اساسی ترین صنعت ها و تامین کننده نیاز مصرف روزانه کشور می باشد اهمیت فوق العاده ای را دارا و همیشه مورد توجه قرارداد اما این صنعت با توجه به سوء مدیریت کلان کشور با چالش هایی بزرگ روبرو بوده است و عدم برنامه ریزی و ساماندهی صحیح، مشکلات عدیده ای را سالانه متوجه کشاورزان و باغداران و حتی دامداران نموده است.

حال” شرکت پرشیا” که حدود ۱۰ سال است که در بازار ایران بصورت تخصصی مشغول فعالیت می باشد، بستری را فراهم نموده تا تمامی فعالان در این حوزه در صورت نیاز منابع مالی فوری، این امکان را پیدا کنند تا به سرعت، نیاز مالی شان بر طرف شده و بعدا بصورت اقساطی آن را باز پرداخت نمایند.

کشاورز1

اعطای نمایندگی

هلدینگ اقساط ایران در حوزه کشاورزی ، به عنوان اولین و بزرگترین برند ارائه خدمات اقساطی به کشاورزان در سراسر کشور، نمایندگی فعال می پذیرد:

 مزایای اخذ نمایندگی

  • بهره مندی از سود بسیار بالای این کسب و کار حدود ۲۰ میلیون تومان بصورت ماهانه
  • حمایت همه جانبه شرکت از نمایندگی ها چه از لحاظ اعتباری و چه از لحاظ تبلیغاتی

مزایای همکاری

  • سود نماینده ۱۰ الی ۱۵ درصد ارزش هر معامله میباشد یعنی اگر در ماه ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ارائه دهند سود آنها ۱۵ میلیون تومان خواهد بود.
  • برای نمایندگان بصورت ماهانه با محاسبه فروش هر ماه، فیش حقوقی صادر می شود و مبالغ سودشان را دریافت خواهند کرد. لازم به یادآوری است که هر دفترنمایندگی به عنوان یک بنگاه اقتصادی فعال در حوزه کشاورزی می باشد در واقع این نمایندگی پل ارتباطی بین شرکت و متقاضیان واجد شرایط در شهر خود خواهد بود.عدم محدودیت در پشتیبانی مالی از نماینده بدون وقفه و تعطیلی از ویژگی های همکاری با شرکت ما می باشد.
  • این شرکت سرمایه مستقل داشته و واسطه پول برای سایر شرکتها نمی باشد پس محدودیتی در سرمایه وجود ندارد.

لیست جدیدترین نماینده های سراسر کشور

فرم ثبت نام نمایندگی حوزه کشاورزی

جهت تکمیل فرم ثبت نام اخذ نمایندگی در حوزه کشاورزی، دکمه روبرو را لمس نمایید:

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید